Організація проведення студентської практики з використанням Веб-середовища

Видавництво «Редакція «УП»

Using modern web technologies used to create and maintain databases on the Internet, an information source "Student Practice" Department of Applied Mathematics, National University "Lviv Polytechnic". Within the information source offered by the organization, monitoring and reporting on the results of students practical training, and tools implemented Google Analytics analysis of the website on the Internet.

студент, практика, виробництво, Веб-орієнтований, електронні таблиці, моніторинг

Сеник А. Організація проведення студентської практики з використанням Веб-середовища / Андрій Сеник, Олександра Манзій, Назар Хандога // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, 20–21 вересня 2016 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій, Інститут гуманітарних та соціальних наук, Жешувський університет, Факультет економіки. – Львів : Видавництво «Редакція «УП», 2016. – С. 64–65. – Бібліографія: 3 назви.