Видавництво Львівської політехніки

In this article relevance of effective use of modern computer technology and office software for the purposes of automation of Kalush city council general department's workflow is reviewed. Main attention is focused on creation of incoming documentation database that will provide a rational paperwork and increase efficiency of the institution.

комп’ютерні технології, автоматизація, база даних, документ, вхідна документація, загальний відділ Калуської міської ради

Ляхович Л. Атоматизація роботи з вхідною документацією в загальному відділлі Калуської міської ради / Леся Ляхович, Уляна Ярка // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 224–225. – Бібліографія: 2 назви.