Побудова формальної якісної моделі сервісу засобами дескриптивної логіки

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The main objective of the paper is to build a model of service that will solve to discovery and problem of the composition services. The focus of the article is given a formal approach to building models of service, which includes qualitative parameters. The proposed formal presentation service enables whether this representation is a model that is equivalent to the executing of the service.

композиція веб сервісів, формальна модель сервісу, семантичні моделі сервісів

Новицький О. Побудова формальної якісної моделі сервісу засобами дескриптивної логіки / Олександр Новицький // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 41–42. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review