Основні характеристики суб’єктів процесу опрацювання звернень громадян

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article presents the main characteristics of the subjects of the processing of claims and described their properties.

електронне звернення, система опрацювання звернень громадян, параметри характеристик авторитетності

Марковець О. Основні характеристики суб’єктів процесу опрацювання звернень громадян / Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 118–119. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review