Дослідження часових затримок для різних видів протоколів AAL в ATM мережах

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто одну із найбільш прогресивних мережевих технологій - технологію асинхронного методу передачі даних. Наведено основні концепції побудови ділянок доступу та способів підключення абонентів, проведено розрахунок часу затримок для різних видів протоколів ATM мереж.
The most progressive networking, based on the asynchronous transfer mode of data is considered. The most wide spread conceptions of zone access building and user’s connecting methods with calculated time delay of different ATM networks protocols are given.

Бурачок Р. А. Дослідження часових затримок для різних видів протоколів AAL в ATM мережах / Р. А. Бурачок, М. М. Климаш, Б. М. Стрихалюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 192–198.