Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Узагальнено чинну методику руху коштів та внутрішньовідомчих розрахунків, а також відповідну їм модель річного заключення рахунків поточного обліку. Запропоновано додатково дві моделі такого узагальнення: перша з них грунтується на чинному плані рахунків; друга – вимагає комплексного реформування обліку виконання бюджету органами Пенсійного фонду України. In the article is generalized operating method of money motion and interdepartmental calculations, and also proper its model of annual conclusion of debts of current account. The author offer two models of its generalization additionally: the first founded on the operating card of accounts; second requires complex reformation of account of budget implementation by the organs of pension fund of Ukraine.

чинна методика, пенсійний фонд України, operating method, pension fund of Ukraine

Адамик О. В. Бухгалтерські моделі річного заключення рахунків бухгалтерського обліку в органах Пенсійного фонду України / О. В. Адамик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 286–293. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review