Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The article contains the information about new principles of accuracy surveing in geodetic engineering in the course of bridge crossings building on the basis of dimension chain theory.

bridge, dimension chain theory, accuracy surveing in geodetic engineering, жорсткість

Адаменко О. Визначення точності геодезичних робіт при монтажі мостових переходів на основі теорії розмірних ланцюгів / О. Адаменко // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IІ Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 114–115. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review