Вібраційна площадка для жорстких бетонних сумішей

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

A problem of vibration compression of concrete mixture is considered in the given article, in forms of small capacity, and ways of its decision are definite. The analysis of existent equipment gave possibility to offer construction of vibration making a more compact machine for production of sidewalk tile with drive on two harmonically vibrations.

Боровець В. М. Вібраційна площадка для жорстких бетонних сумішей / В. М. Боровець, Б. М. Савчин, П. С. Коруняк // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 34–37. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review