Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В статье представлен аналитический обзор современных космических методов исследования земельных ресурсов и показаны возможности их практического применения в сельськом хозяйстве. Сделаны выводы о необходимости применения космических методов дистанционного зондирования на современном этапе. The analytical review of modern space methods of the land resources research is resulted, and the possibilities of these practical application for the necessities of agriculture are indicated. Conclusions about the necessity of the space methods application of the remote sensing on a modern stage are done.

Хлян Я. Практичні аспекти застосування космічних методів у моніторингу навколишнього середовища / Я. Хлян // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 71. – С. 78–80. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review