Національний університет "Львівська політехніка"

Основним критерієм оцінки норм чи інституцій є їх ефективність. Норма ефективна, коли вона заснована на індивідуалістських цінностях і сприяє взаємовигідній реалізації особистих інтересів. У статті розглянуто питання вдосконалення інституційного середовища як однієї з головних умов впорядкування економіки країни.

інституційні фактори, інституційна пастка, політичні інститути, економічні інститути, системи контрактації

Карташова К. Вдосконалення інституційного середовища як умова прискорення зростання економіки України / Крістіна Карташова // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 117–122. – Бібліографія: 4 назви.