Елементи повсякдення: тіло, час, інші

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Аналізуються особливості конституювання повсякдення на основі його складових: тіла, часу, інших. Представлено їхнє екзистенціально-феноменологічне тлумачення, а також розкрито виникнення відчуття часу та інтерсуб’єктивності з людського тіла. In this article author analyses the particularities of constitution of everyday life on the basis of its elements such as: human body, time and others. Author considers the human body as the constituent element which gives rise to time and intersubjectivity.

інші, інтенціональність, повсякдення, тіло, час, body, intentionality, everyday life, others, time

Карівець І. Елементи повсякдення: тіло, час, інші / Ігор Карівець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 661 : Філософські науки. – С. 19–24. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review