Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається спосіб закріплення корпусних деталей у обертових пристроях машин для вібраційної обробки. Проведений аналіз чинників, що діють під час обробки деталей, та запропонована методика розрахунку необхідного зусилля їх утримування. In the given paper the method of anchoring of body parts in rotated systems of ambulances for percussive treating is esteemed. The held analysis of the factors, which one operate during treating parts, and the method of application of account of an indispensable effort of their anchoring is proposed.

Боровець В. М. Дослідження сил між елементами вібраційних машин і деталями в обертових пристроях / В. М. Боровець, П. С. Коруняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 12 –15. – Бібліографія: 4 назви.