Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано особливості способів контролю метрологічних характеристик температурних вимірювань інформаційно-вимірювальними системами за допомогою термопарних та резистивних перетворювачів у робочих умовах їхньої експлуатації. Описаны особенности способов контроля метрологических характеристик температурных измерений информационно-измерительными системами с помощью преобразователей сопротивлений и термопар в рабочих условиях их эксплуатации. The features of methods of control of metrology descriptions of the temperature measurings are described by the informatively-measurings systems by the transformers of resistances and thermo-electric sensors in workings their external environments .

Особливості метрологічного забезпечення температурних вимірювань ВІС термопарними та резистивними перетворювачами у робочих умовах експлуатації / Колпак Богдан, Паракуда Василь, Лисий Богдан, Сулима Олег // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 182–186. – Бібліографія: 6 назв.