Використано підпрограму Solid Motion для моделювання динаміки зрівноважування ротора на симетричних пружних опорах двома вібраційними демпферами. Solid Motion subprogram is used for the design of dynamics of balancing of rotor on symmetric resilient supports by two oscillation dampers.

процес зрівноваження, ротор, вібраційні демпфери, програма SOLID WORKS, модуль MOTION

Дослідження процесу зрівноваження ротора за допомогою вібраційних демпферів із застосуванням програми SOLID WORKS і модуля MOTION / І. А. Вікович, Б. М. Дівеєв, О. М. Дубневич, Я. П. Яворський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 35-43. – Бібліографія: 6 назв.