Інформаційно-комунікаційні Інтернет-ресурси у навчанні

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Information and communication Internet technologies offer opportunities for learning and an important task for teaching a particular discipline is to establish the most appropriate value for the use of information technology and traditional teaching tools.

інформаційно-комунікативні технології, Інтернет, дистанційне навчання, самоосвіта

Гарбич-Мошора О. Інформаційно-комунікаційні Інтернет-ресурси у навчанні / Ольга Гарбич-Мошора // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 88–89. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review