Формування портфелю проектів в галузі інформаційних технологій

Видавництво Львівської політехніки

This paper deals problems of the portfolio management in a multi project environment and building a tree of objectives.

портфель проектів, мультипроектне середовище, інформаційні технології, управління, дерево цілей, алгоритм

Катренко А. Формування портфелю проектів в галузі інформаційних технологій / Анатолій Катренко, Дмитро Магац // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 242–243. – Бібліографія: 1 назва.