Психолого-педагогічні проблеми управління у вищих навчальних закладах

Бадікова Н. О.

У статті розглянуті основні проблеми в управлінні освітою у вищих навчальних закладах України, їх вплив на студентів і викладачів, а також методи їх вирішення згідно нових концепцій 2015–2020 років. Перевагою дослідження є актуальні та сучасні проблеми, які зустрічаються у повсякденному житті. Відповідно до статті можна зробити висновок, що у разі прийняття відповідних заходів щодо управління освітою, можна значно покращити її якість та рівень, а також уникнути певних психологічних аспектів, які мають на неї значний вплив.

Савіцька О. Ю. Психолого-педагогічні проблеми управління у вищих навчальних закладах / Ольга Юріївна Савіцька, Ольга Петрівна Швед // Управління в освіті : збірник матеріалів VІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 16–18 квітня 2015 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів, 2015. – С. 123–124. – Бібліографія: 5 назв.