Видавництво Національного університету "Львівська політехніка",

Приведены результаты исследований оценки точности определения площади земельных участков разными способами. The results of studies to assess the accuracy of determining the area of land in different ways.

Петров С. Л. Точність визначення положення меж та площ земельних ділянок для інвентаризації земель населених пунктів / С. Л. Петров, А. Л. Церклевич // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2011. – Випуск 75. – С. 62–67. – Бібліографія: 10 назв.