Видавництво Львівської політехніки

Определены основные технологические параметры кисломолочной пищевой добавки на основе «тибетского грибка». Изучен качественный и количественный состав микробиоты в природной ассоциации «тибетский грибок» (Lactomyces tibeticus) и в молочнокислом напитке, полученном на его основе. Разработана технологическая схема производства этой добавки для животноводства. The main technological characteristics of dairy-milk food addition were obtained. Qualitative and quantitative microbial composition of natural microbial association ‘Tibet fungus’ (Lactomyces tibeticus) and in the drink from it has been studied. The technological scheme of industrial production worked out.

Биотехнологические аспекты получения кисломолочной пищевой добавки на основе природной ассоциации «тибетский грибок» (Lactomyces tibeticus) / В. Г. Червецова, Е. И. Вичко, А. О. Милянич, В. П. Новиков // Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 156–157. – Библиография: 3 названия.