2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У рамках концепції підвищення метрологічної надійності сертифікаційних випробувань виробів електронної техніки пропонується спосіб підвищення точності вимірювання їх параметрів за рахунок корекції інструментальних похибок вимірювальних приладів.
Within the framework of the concept of a heightening metrology of a reliability of certifiée! trials of products of an électron technology the way of a heightening of an exactitude of measurement of their parameters is offered at the expense of a correction of tooi errors of measuring instruments.

Брюнін С. Г. Концепція метрологічної надійності: метод підвищення точності сертифікаційних випробувань виробів електронної техніки / С. Г. Брюнін, В. І. Водотовка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 182–183.

Endorsement

Review