Thumbnail Image

Обосновано понятие санитарно-защитной и зоны наблюдения АЭС, исследовано влияние факторов окружающей среды на миграцию радионуклидов в почвах и приведены рекомендации для благоустройства территорий окружающей среды АЭС. In-process grounded concept of sanitary-hygienic and area of supervision of AES, investigational influence of factors of environment on migration of radionuklides in soils and recommendations are resulted for equipping with modern amenities of territories of environment of the AES.

Дець Т. І. Особливості впорядкування території 30-кілометрової зони спостережень атомних електричних станцій (на прикладі Хмельницької АЕС) / Т. І. Дець, О. П. Дмитрів // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2011. – Випуск 75. – С. 121–126. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review