Виявлення прийомів ІПМ реалізованих за допомогою посилань

Видавництво Львівської політехніки

The paper considers informational and psychological manipulations realized by means of links. Three types of links are distinguished, namely invalid links, irrelevant links and unreliable links. The characteristic features of each type of links are determined. The features are exploited to develop an algorithm for detecting fraudulent links.

інформаційно-психологічна маніпуляція, нерелевантні посилання, недоступні посилання, посилання на неавторитетні джерела

Пелещишин А. Виявлення прийомів ІПМ реалізованих за допомогою посилань / Андрій Пелещишин, Зоряна Голуб // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 65–66. – Бібліографія: 4 назви.