Актуальність використання емоційного інтелекту в діяльності адміністратора

Видавництво Львівської політехніки

This paper considers the importance of emotional intelligence in management. Authors present brief description and analysis of this concept. They also state that lack of emotional intelligence can limit manager’s effectiveness.

емоційний інтелект, адміністрування, емоційна взаємодія, соціальні комунікації

Новікова Т. Актуальність використання емоційного інтелекту в діяльності адміністратора / Тетяна Новікова, Наталія Крвавич, Тарас Завалій // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 92–93. – Бібліографія: 3 назви.