Проаналізовано різні види руйнувань деталей машин та елементів конструкцій енергетичного обладнання. Ефективність запропонованих наково-технологічних рішень підтверджена їх промисловою апробацією за умов роботи ТЕС Західного регіону України. Наукові результати роботи використані у проектній документації ВАТ "Львів-ОРГРЕС". Analyses the various type of destruction the part of machines and some elements of construction. Efficiency of the proposed scientific and technological solutions has been proved by their industrial verification at TPP of the Western region of Ukraine. Scientific results are used in the project documentation of the “Lviv – ORGRES” company.

радіаційно-променеві технології, корозійно-механічна тривкість, енергетичне обладнання

Дурягіна З. А. Використання методів радіаційно-променевих технологій для підвищення корозійно-механічної тривкості деталей машин енергетичного обладнання / З. А. Дурягіна, Т. Л. Тепла // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 103-108. – Бібліографія: 8 назв.