2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено дані про експериментальні дослідження роботи бетонних зразків на стиск в умовах малоциклових навантажень з використанням методу акустичної емісії, проведення аналізу кінетики випромінювання сигналів акустичної емісії. Описана програма, методика та результати випробувань дослідних зразків бетонних призм різної міцності та складу бетону.
In the article the information about exerimental researching of behaviour of concrete specimens under stress lowcycling loads using acoustic emission method and analysis of acoustic emission kinetics is diven. The programm, method and results of researching of concrete specimens with various strength and contents are described.

Кінетика випромінювання сигналів акустичної емісії в бетоні при малоциклових навантаженнях / П. М. Коваль, Р. І. Полюга, П. М. Сташук, А. Є. Фаль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 97–102.