Видавництво Львівської політехніки

The article characterizes a French project "Videomuseum", as well as operating system Gcoll, which was developed for managing and controlling modern & fine art collections.

project "Videomuseum", operating system Gcoll, managing collections, operating system Navigart

Халецька Л. Інформатизація музейних колекцій: досвід Франції (на прикладі проекту "Відеомузей") / Леся Халецька // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 236–237. – Бібліографія: 2 назви.