Перспективи розвитку інформаційної структури музеїв

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article analyzes the problem of information structure of museums. Museums as keepers of cultural objects and works of art require information support and bright advertisement. The use of computer technology, the Internet – one of the most effective ways to address these problems. Taking care of your own image, in museums created web-pages with detailed information of exposition.

музей, комп’ютерні технології, web-сторінка, мережі Internet, системи обліку і зберігання, музейний об’єкт

Мина Ж. Перспективи розвитку інформаційної структури музеїв / Жанна Мина // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 274–275. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review