Рекламні засоби просування торгових марок ТзОВ «Фокстрот» в мережі Інтернет

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article analyzes the main advantage main advantages of advertising their own brands of LLC "Foxtrot" on the social network Facebook author examines the SMM tools a means of popularizing household appliances and other equipment.

реклама, торгова марка (ТМ), Social Media Marketing, соціальні мережі, Інтернет, рекламна кампанія, Facebook

Вовк Н. Рекламні засоби просування торгових марок ТзОВ «Фокстрот» в мережі Інтернет / Наталія Вовк, Христина Демків // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 79–80. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review