Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The present thesis deals with the peculiarities of forming electronic information resources in rural libraries. It is focused on main problems of forming the electronic information resources in libraries. The characteristics and advantages of digital libraries are listed.

бібліотека, інформаційне суспільство, формування інформаційного ресурсу, бібліотечно-інформаційний ресурс

Панчишин Н. Формування електронних інформаційних ресурсів сільських бібліотек: сучасні тенденції, проблеми та перспективи / Наталія Панчишин, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 330–331. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review