Аналіз українського політичного дискурсу

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

For the last decades the interest to the political language study in its different aspects has rapidly grown. All the researches in this field pursue both theoretical and practical aims.The purpose of this work is to develop a program that uses a series of dictionaries to search a passage for serten semantic features on the basis of Ukrainian political discourse.

політичний дискурс, аналіз політичної мови, мова і політика, текстовий аналізатор, корпус політичних промов

Заяць А. Аналіз українського політичного дискурсу / Антоніна Заяць, Андрій Романюк // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 204–205. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review