Автоматизація електронного документообігу в канцелярії ПАТ «Львівобленерго»

Видавництво Львівської політехніки

This article contains description of functioning and basic descriptions of Lotus Notes software, that is the base of realization of electronic circulation of documents in the office.

електронний документ, документообіг, інформатизація, програмні засоби, автоматизація процесу обробки даних

Крвавич І. Автоматизація електронного документообігу в канцелярії ПАТ «Львівобленерго» / Ірина Крвавич, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 274–275. – Бібліографія: 1 назва.