Національний університет "Львівська політехніка"

Ціллю даної роботи є визначення і аналіз проблем діяльності малого і середнього бізнесу на Львівщині, акцентуванні уваги на труднощах і перепонах зі сторони влади, обумовлених, вітчизняною бюрократичною та обтяжливою дозвільною системою і недосконалою програмою підтримки та умовами кредитування малого бізнесу в Україні.

мале підприємство, бюджет, друкарські послуги, типографські роботи

Невзгода Ю. Проблеми та перепони функціонування малого підприємництва в умовах Львівського регіону / Юрій Невзгода // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 19–24. – Бібліографія: 9 назв.