Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In the paper the perspectives and advantages of using Google Applications for Education in information activity of a university are considered.

хмарні сервіси, Google Applications for Education, інформаційна діяльність, ВНЗ

Пелещишин А. Перспективи використання Google Applications for Education в інформаційній діяльності ВНЗ / Андрій Пелещишин, Оксана Тимовчак-Максимець // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 34–35. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review