Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The thesis statements cover the primary objectives of E-Governance and Document Flow Department of the Lviv Regional Council, in particular: establishment of a unified procedure for documentation of management information and work with documents with the application of modern automated systems. Prospective measures for information and documentation improvement are defined.

відділ, документ, документообіг, е-документообіг, діяльність, завдання, функції

Мина Ж. Основні завдання та функції відділу з е-урядування та документообігу Львівської обласної ради / Жанна Мина, Роман Стрипа // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 190–191. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review