Стратегічний аналіз конкурентоспроможності інноваційної продукції

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито та проаналізовано основні недоліки методів визначення рівня конкурентоспроможності інноваційної продукції. Запропоновано методику стратегічного аналізу конкурентоспроможності інноваційної продукції, що усуває низку цих недоліків. Analyzed the main deficiencies of the methods for determining the competitiveness of innovative products. It was suggested the method of strategic analysis of the competitiveness of innovative products, which eliminates some of these deficiencies.

інноваційна продукція, недоліки, innovative products, ficiencies

Загородній А. Г. Стратегічний аналіз конкурентоспроможності інноваційної продукції / А. Г. Загородній, В. М. Чубай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 56–64. – Бібліографія: 17 назв.