Збереження та популяризація книги як одного з культурних надбань людства

Видавництво Львівської політехніки

This article highlights the relevance of the operation and prospects of the book in modern society reveals the main beneficial properties book, as the main associate of society.

державні програми, друковані видання, книга, пам’ятка народу, перспектива, популярність, розуміння, спадщина, сприйняття, суспільство, функціональність, читач

Мина Ж. Збереження та популяризація книги як одного з культурних надбань людства / Жанна Мина, Влада Нечиталюк, Лілія Керенович // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 272–273. – Бібліографія: 8 назв.