Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

At present, monitiring of service quality parameters presents an important task for information networks engineering and operation. The key technology for new generation networks is based on package transportation technology IP/MPLS and program commutators Softswitch. Proposed is a checking algorithm for network quality service parameters based on the efficiency of data link layer protocol.

IP/MPLS, якість сервісу, ефективність протоколу

Лаврів О. Оцінка та контроль параметрів якості сервісу в конвергентній мережі на основі транспортної технології IP/MPLS over SDH / О. Лаврів // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали ІІІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE–2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 313–314. – ( Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»). – Вibliography: 5 titles.