Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проведено дослідження {2-(3-R)-1H-1,2,4-тріазол-5-іл]феніл}амінів та їх конденсованих аналогів на всхожість насіння, довжину ростка, масу ростка, масу стебла та масу кореню пшениці, ячменю та кукурудзі. Встановлено, що найбільшу рістстимулюючу активність серед досліджених сполук проявляють речовини 1.5, 1.7, 4.5 та 6.2, а найбільш виражену гербіцидну активність проявила сполука 5.4. The research of seeds germination, sprout length, mass sprout, stem weight and root weight of wheat, barley and corn of {2-(3-R)-1H-1,2,4-triazolo-5-yl]phenyl}amines and their condensed analogues was carried out. It is shown that the substances 1.5, 1.7, 4.5 and 6.2 showed the most growth stimulant activity and the most pronounced herbicidal active showed compound 5.4.

Cпрямований пошук регуляторів росту та гербіцидів в ряду {2-(3-R)-1H-1,2,4- тріазол-5-іл]феніл}амінів та їх конденсованих аналогів / A. K. Білий, С. I. Koваленко, С. В. Холодняк, О. Б. Приходько, Т. І. Емець // Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 13–15. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review