Моделі операцій контролю для аналізу точності технологічних процесів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються методи отримання функцій розподілу похибок параметрів виробів після операцій вимірного контролю. Враховуються похибки вимірюваннь. Обговорюються можливості побудови наближених моделей, які суттєво зменшують трудомісткість обчислень. Methods of receiving functions of distribution inaccuracy of production parameters after the operations of measuring control are considered. Inaccuracy of measuring is taken to consideration. Possibilities of building approximate models that greatly reduce labor content of calculations are described.

Мотика І. Моделі операцій контролю для аналізу точності технологічних процесів / І. Мотика, Н. Нестор // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 444 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 57–60. – Бібліографія: 2 назви.