2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонується аналіз вимог до точності формування стереопари растрів скануючого телевізійного стереомікроскопа при різних варіантах їх формування: 1) за допомогою одної скануючої ЕПТ, на екрані якої формується один скануючий растр, а стереопара растрів формується двома дзеркально-оптичними каналами; 2) за допомогою двох скануючих ЕПТ та двох об’єктивів; 3) за допомогою одної скануючої ЕПТ, на екрані якої формуються два скануючі растри, та двох об’єктивів.
Analysis of requirements concerning accuracy of stereopair rasters forming in scanning television stereomicroscop is proposed. The next variants of rasters forming are discussed: 1) with one scanning cathode-ray tube, on the screen of which one scanning raster is formed and stereopair of rasters forming by two mirror-optical channels; 2) with two scanning cathode-ray tubes and two objectives; 3) with one scanning cathode-ray tube, on the screen of which two scanning rasters are formed, and two objectives using.

Грицьків З. Д. Аналіз вимог до стереопари растрів скануючого телевізійного стереомікроскопа на основі ЕПТ / З. Д. Грицьків, Г. О. Туркінов, В. І. Шклярський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 247–254.