Національний університет "Львівська політехніка"

Невже література – це лише тиша бібліотек, томи надрукованих сторінок? Чи, можливо, це не більше, ніж ринок книжок та авторських прав? Звичайно, ні. Як і сотні років тому, на світанку європейської культури, література знову постає насамперед святом, незабутнім враженням, спільною розмовою, в якій учасниками є всі – і письменники, і їхні читачі.

книговидання, проблема книгорозповсюдження, література, бізнес, суспільство

Магльована Ю. Розвиток книговидання в Україні: досвід проведення форуму книговидавців у Львові / Юлія Магльована // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 230–232. – Бібліографія: 1 назва.