Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article describes the relevance of development consolidated information resource search and selection IT courses. The article shows the positive aspects of this resource. The list of possibilities for learning and explains how this resource will help users provided.

ІТ, програмування, курси, навчання, консолідований інформаційний ресурс

Нестерчук М. Аналіз навчальних курсів ІТ-спрямування для розроблення консолідованого інформаційного ресурсу їхнього підбору / Марина Нестерчук, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 224–225. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review