Особливості моделювання соціальних середовищ в Інтернеті

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Describes the basic approaches of analysis of social media in the global information space according to which the scheme of a model of social protection. This model can describe a system as a whole and its individual characteristics.

соціальне середовище, система, підхід, модель

Білик В. Особливості моделювання соціальних середовищ в Інтернеті / Василь Білик, Володимир Форкун // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 78–79. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review