Видавництво Львівської політехніки

In this paper the creation of an online social environment for Lviv Polytechnic National University alumni is considered as well as the research steps in this direction are proposed.

випускники, університет, вищий навчальний заклад, веб-спільнота, веб-сайт, WWW, Веб 2.0.

Березко О. Науково-прикладна задача створення веб-спільноти випускників Львівської політехніки / Олександр Березко, Христина Зуб, Лілія Ковалик // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 117–118. – Бібліографія: 9 назв.