Видавництво Львівської політехніки

This paper considers electronic workflow implementation with virtual community building technologies.

електронний документообіг, електронний документ, віртуальна спільнота, Веб-сервіс, інформаційна система

Жежнич П. Використання технологій побудови віртуальних спільнот для організації електронного документообігу / Павло Жежнич // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 262–263. – Бібліографія: 3 назви.