Thumbnail Image

the political influence of Ukrainian political parties on the state bureaucracy is analyzed in this article.

state bureaucracy, civil society, political parties

Тишкун Ю. Роль політичних партій у забезпеченні політичного впливу громадянського суспільства на державну бюрократію в Україні / Юрій Тишкун // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали I Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2009, 14–16 травня 2009 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – С. 180–181. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus").

Endorsement

Review