Thumbnail Image

In the article the features of organizational culture of educational establishment and administrative activity of leader are examined as a leading factor which determines the process of forming of attractive organizational culture.

Лепська І. Вплив особистості керівника на формування привабливої організаційної культури навчального закладу / Ірина Лепська // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали I Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2009, 14–16 травня 2009 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – С. 211. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review