Система електронного документообігу як засіб організації роботи установи

Видавництво Львівської політехніки

Electronic document – a document in which information is recorded in the form of electronic data, including the required information document. hese electronic documents are set by state agencies, local governments, enterprises, institutions and organizations of all forms of property in accordance with legislation of Ukraine. Advantages of electronic document management system are: centralized management, service level, version control, a new level of service, consolidation of data, increase productivity while reducing costs.

електронний документ, система електронного документообігу, версійність, політика доступу

Мищишин В. Система електронного документообігу як засіб організації роботи установи / Віталій Мищишин, Павло Жежнич // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 248–249. – Бібліографія: 2 назви.