Розвиток новітніх технологій в галузі машинобудування України

Національний університет "Львівська політехніка"

В даній роботі досліджується роль галузі приладобудування та машинобудування у процесі розбудови української економіки, також їх взаємозв’язок в процесі створення приладів для виробництва товарів. Досліджується процес технологічного переозброєння країни при наявності значного науково-технічного пі економічного потенціалу України. Також приділяється увага важливості використання інших технологій виробництва, які позитивно впливають на створення сучасних автоматизованих та роботизованих компонентів так важливих для кращого виробництва продукції машинобудівної промисловості.

приладобудування, переозброєння, машинобудування, автоматизація, роботизація, вимірювання, аналіз, обробка

Кулик П. Розвиток новітніх технологій в галузі машинобудування України / Павло Кулик // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 80–83. – Бібліографія: 4 назви.