Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються питання впливу світової фінансової кризи на діяльність кредитних спілок. Окреслено основні сучасні проблеми в діяльності кредитних спілок в Україні та надано певні рекомендаціїщодо вдосконалення їх діяльності. The problems of the global financial crisis on the activities of credit unions. Outlined the main current problems in credit unions in Ukraine and provided some recommendations to improve their activities.

Гордієнко Т. А. Діяльність кредитних спілок в Україні:сучасний стан та шляхи подолання наслідків фінансової кризи / Т. А. Гордієнко, П. А. Гориславець // Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – C. 69–72. – Бібліографія: 3 назви.